Yatırım için Ekşioğlu İnşaat

İZMİT KARTEPE KARDELEN EVLERİ

Temelinde Güven ve Huzur Var

İZMİT KARDELEN EVLERİ

Ekşioğlu İnşaat İzmit Evleri

Bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında yaptığı inşaatlarla huzur ve güvenin adresi haline gelen Ekşioğlu İnşaat son dönemde özellikle Sakarya, İzmit ve Düzce’de yaptığı konutlarla adından söz ettiriyor.

Özellikle İzmit’te inşa edilen Kardelen Evleri Projesi 5 yıldızlı bir konsepte sahip.

Kartepe’ye 15 km mesafede, İzmit Merkeze 15 km mesafede, Maşukiye’ye 10 km mesafede inşa edilen bu sitede kısa sürede dairelerin büyük bir kısmı satılmıştır.

Gerek doğa ile başbaşa yaşamak isteyenler, gerek ise yatırım düşünenler Kardelen Evleri Projesi’ne yoğun ilgi göstermiştir.

Özellikle inşaat tamamlandıktan sonra sitenin tüm güzellikleri ortaya çıkmış, buhar odası, sauna, hamam gibi etkinliklerin yanısıra havuzların da devreye girmesi ile sadece yaşam değil güzel bir de tatil fırsatı haline gelmiştir.

İzmit satılık daire piyasasında en çok tercih edilen konutları barındıran Kardelen Evleri Projesine sadece İzmit’ten değil, İstanbul ve Sakarya gibi komşu illerden de çok sayıda müşteri gelmektedir.

İstanbul’dan haftasonu ücretsiz servislerle müşterilerimizi getiriyoruz, en güzel şekilde onları ağırlıyoruz.

Dairelerimiz ısı yalıtımından ses yalıtımına, kartonpiyerinden ankastresine kadar herşey en ince detayına kadar düşünülmüştür.

Ekşioğlu İnşaat İzmit Evleri Kocaeli Üniversitesi’nin Arslanbey Kampüsü’ndeki öğrenciler için de çok faydalı olmuştur.

Öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılamaları için kiralık daire seçenekleri ortaya çıkmış, bu lüks dairelerde öğrenciler konaklama fırsatı bulmuştur.

Sitemizde 1+1 dubleksler, 2+1 normal ve dubleks daireler, 3+1 normal ve dubleks daireler, 4+1 dubleks daireler mevcuttur.

İster 15 dakikada Kartepe’ye kayak yapmaya gidebilir, ister 15 dakikada İzmit merkeze inerek alışveriş gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Gerek konumu, gerek sitenin inşaatında kullanılan malzemeler, gerek projenin şıklığı ve kullanışlılığı, gerek kira garantisi ile her kesime hitap eden bir proje.

Siz de 1.500 TL kira garantili dairelerden bir tanesine sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki telefonlardan bizlere ulaşmak.

0212 590 80 00 – 0507 055 77 37

Önder YILMAZ

Ekşioğlu İnşaat satış temsilcisi

Not: 14 Şubat 2017 tarihi itibariyle Kardelen Evleri Projesi’nde sadece 15 adet daire kalmıştır.

Benzerler

İzmit’in yeni yıldızı: Ekşioğlu Prestij Evleri

Ekşioğlu İnşaat Türkiye Cumhuriyetinin en eski ve en köklü inşaat firmalarından biri. Türkiye'nin

KARASU’DA 40 AY SENET DÖNEMİ

Sakarya'nın Karasu ilçesinde 40 yıldır gayrimenkul sektöründe yatırımlar yapan Ekşioğlu İnşa

Destek Hattı : 0507 055 77 37