Karasu satılık daire

Ekşioğlu İnşaat denince elbette akla Karasu satılık daire geliyor. Türkiye’nin dört bir yanında birbirinden güzel ve lüx konutlar inşaa ediyoruz. Ortalama yılda 1.500 kişiyi daire sahibi yapıyoruz. Özellikle fiyat politikası yani her bütçeye uygun daire fiyatları ile yıllardır insanlara hizmet etmeye ve kaliteli yaşam sunmalarını sağlamaya devam ediyoruz. Sakarya Karasu’da denize sıfır havuzlu yazlık kışlık Karasu satılık daireler sizleri bekliyor. Üstelik isteyene kredi, isteyene sıfır faiz imkanı ile. Hem yatırım hem tatilin bir numaralı adresi Ekşioğlu İnşaat . Karasu satılık daire denince huzur ve güvenin adresi Ekşioğlu İnşaat.

Havuzlu, 24 saat güvenliği olan sitelerin yanısıra havuzsuz bağımsız bloklar da inşa ediyoruz. Özellikle muhafazakar kesimin tercih ettiği kapalı havuzlarımız da mevcut. Huzurkent Sitesindeki kapalı havuzumuz sezon boyunca hizmet vermektedir. Hem çarşıya hem de sahile yakın yazlık kışlık dairelerle Ekşioğlu İnşaat size binlerce farklı seçenek sunuyor.

Bugünlere gelmemizde en büyük destek şüphesiz siz müşterilerimiz oldunuz. Sizin bize güveniniz sayesinde sadece Karasu’nun değil Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri haline geldik.

Teşekkürler Türkiye…

Destek Hattı : 0507 055 77 37