TAKASLA DAİRE SAHİBİ OLMA

Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri olan Ekşioğlu İnşaat her gün yüzlerce müşterisini daire sahibi yapmanın haklı gururunu yaşıyor.

Sadece Karasu’da her gün onlarca müşteriyi ağırlıyor, birçoğunu lüks yazlık sahibi yapıyoruz. Konut kredisi, 24-26 ay faizsiz senet kampanyaları, yarısı senet yarısı kredi gibi ödeme yöntemlerimiz var.

Bunların yanısıra bazı müşterilimiz arabaları ile takasa girmek istiyorlar. Araç takas da Ekşioğlu İnşaat’ın size sunduğu kolaylıklardan biri.

Dilediğiniz marka modelde arabanızla Karasu’ya geldiğinizi düşünelim, aracınızı peşinat olarak vermek istiyorsunuz.

Karasu’da anlaşmalı olduğumuz 3 galeriyi arıyoruz sizin için. Örnek olarak 2014 modeli Renault Clio bir arabanız var. Galerilerin biri 39 bin TL, biri 40 bin TL, diğeri 41 bin TL teklif veriyor. Biz arabanızı verilen en yüksek tekliften değerlendiririz, kabul ederiz.

Ya da size 1,5 ay süre tanırız, bu sürede aracınızı daha yüksek bir bedelden satıp bize sözleşmede yazan peşinatı ödeyebilirsiniz.

Evle ya da arsa ile takas isteyen müşterilerimiz de oluyor.

Öncelikle kendi yapmadığımız evlerle takas yapmayız. Çünkü Ekşioğlu İnşaat olarak bir başka firmanın ya da müteahhidin binalarını, dairelerini satmayız. Ancak Karasu’daki Ekşioğlu İnşaat yazlıklarından bir daire almışsanız o dairenizi ömür boyu takasda kullanabilirsiniz.

1+1 dairenizi büyütüp 2+1 daireye geçmek isterseniz bize aradaki farkı ödemeniz yeterli olacaktır.

Arsa ile takas da kabülümüzdür. Elbette arsanın yeri, konumu, imar durumu araştırıldıktan sonra bu anlaşma yapılır.

Özellikle araba takası yolu ile her sene onlarca daire sattığımızı net bir şekilde ifade edebilirim. Arabanın durduğu yerde sürekli değer kaybedeceğini düşünürsek Karasu Ekşioğlu İnşaat‘tan bir yazlık sahibi olmak kulağa çok daha mantıklı geliyor.

Siz de bu kârlı yatırım fırsatından faydalanmak istiyorsanız hemen 0212 909 10 32 ve 0507 055 77 37 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir, pazar günü için serviste yerinizi ayırtabilirsiniz.

Destek Hattı : 0507 055 77 37